
Grootmoeders pannenkoeken
Goudgeel en knapperig gebakken pannenkoeken zoals alleen grootmoeder ze kan maken bij 't Koepelbos.
Goudgeel en knapperig gebakken pannenkoeken zoals alleen grootmoeder ze kan maken. Pannenkoekboerderij ’t Koepelbos bakt al vanaf april 1971 naar een authentiek en bijna antiek recept.
Hun pannenkoeken en gastvrijheid zijn een begrip! Wij ouders en andere familieleden zitten soms wat langer aan tafel 🙂 Daarom hebben ze uitgebreide speelmogelijkheden voor de kids. Zowel voor buiten als binnen!
Reserveren? Klik op de “roze website button”
Tip! Zwemdiploma vandaag gehaald? Gefeliciteerd! Laat je zwemdiploma zien en je krijgt een gratis verrassingspannenkoek!
Pannenkoekboerderij 't Koepelbos
De Weeme 14
8421 DB Oldeberkoop
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe word ik rijk op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!