Eten op een tweemastklipper
Pannenkoeken eten als piraatjes op een 110 jaar oude tweemastklipper in Meppel!
Eten op de meer dan 110 jaar oude tweemastklipper De Liberté is een bijzondere belevenis. Het schip, dat afgemeerd ligt in het centrum van Meppel, heeft een prachtig, met veel hout en koper afgewerkt interieur. Het heeft tientallen jaren gevaren als vrachtschip, maar nu is het een pannenkoekenschip.
Je kan kiezen uit meer dan zestig zoete en hartige pannenkoeken, maar ook uit vele andere gerechten. Voor de kids zijn er natuurlijk kinderpannenkoeken en speciale kindermenu’s. Maar voor diegene die niet van pannenkoeken houden hebben zij ook een kroket of een frikadel met frietjes, mayonaise en appelmoes.
Voor de kleine piraatjes is er bij vertrek een klein cadeautje uit een echte schatkist .Een hele beleving!
Klik op de “roze” website button voor meer info!
Tip! Ze geven ook kinderfeestjes!
Pannenkoekenschip de Liberté
Stoombootkade 12
7941 BS Meppel
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Vind herfstschatten en ga daarna leuk aan de knutsel!
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.