PGM de Baander
PGM organiseert paardrijlessen en -feestjes voor kinderen met een beperking!
De Stichting Paardrijden Gehandicapten Meppel e.o. (PGM) is in oktober 1998 opgericht. Zij willen de paardensport beschikbaar maken voor mensen met een beperking in Meppel en omstreken.
Paardrijden kan voor mensen met een beperking veel betekenen, denk hierbij aan balans, motoriek en oog- handcoördinatie verbetering. PGM heeft verschillende soorten zadels en aangepaste materialen om het paardrijden mogelijk te maken. Ook is er de beschikking over een tillift om de ruiter op het paard te zetten en is er een huifbed.
Paardrijlessen
In de lessen kan aan verschillende doelstellingen worden gewerkt bijvoorbeeld:
– door veel structuur te bieden het vertrouwen te vergroten en hierbij ook de zelfstandigheid;
– door gerichte oefeningen de balans en coördinatie verbeteren;
– door samenwerking aan sociale vaardigheden werken.
Ook geven ze speciale (groeps)lessen voor kinderen/jongeren/volwassenen met een autismestoornis, dyslexie, dyscalculie en faalangst.
Kinderfeestje bij de manege
Funny heeft haar hoefijzer verloren! Helpen jullie mee om hem te vinden?
Wil jij ook een feestje met een supertoffe speurtocht vol met activiteiten? Dit kan bij PGM de Baander in Meppel! Kom je het ook beleven?
Meer info over PGM vind je via de roze websitebutton!
PGM De Baander
Oosterboerweg 35b
7943 KE Meppel
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme ochtend nijntje museum
Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.
InterActing Zomerweek
Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?
Alsjeblieft zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.