
Plopsa Indoor Coevorden
Heel veel indoor speelplezier met alle vrienden van Studio 100!
Plopsa Indoor Coevorden is een groot overdekt themapark in Coevorden. Naast de vertrouwde figuren van Studio 100 zoals mega-mindy, Bumba, K3, Kabouter Plop kunnen je kids ook heerlijk spelen.
Van een zweefmolen, botsauto’s, klimberg, glijbanen, bootjes, ballenbad tot aan K3 disco. Heel veel voor kids in verschillende leeftijden!
Vervelen zullen ze hier niet doen. Bij mooi weer is er ook nog een grote Maya de Bij speeltuin.
Plopsa ontdekken? klik dan op de roze button!
Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57
7751 SH Dalen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Storyworld
Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!
Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie
Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.
Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!