Plopsa Indoor Coevorden
Heel veel indoor speelplezier met alle vrienden van Studio 100!
Plopsa Indoor Coevorden is een groot overdekt themapark in Coevorden. Naast de vertrouwde figuren van Studio 100 zoals mega-mindy, Bumba, K3, Kabouter Plop kunnen je kids ook heerlijk spelen.
Van een zweefmolen, botsauto’s, klimberg, glijbanen, bootjes, ballenbad tot aan K3 disco. Heel veel voor kids in verschillende leeftijden!
Vervelen zullen ze hier niet doen. Bij mooi weer is er ook nog een grote Maya de Bij speeltuin.
Plopsa ontdekken? klik dan op de roze button!
Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57
7751 SH Dalen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.