Plopsa Indoor Coevorden
Heel veel indoor speelplezier met alle vrienden van Studio 100!
Plopsa Indoor Coevorden is een groot overdekt themapark in Coevorden. Naast de vertrouwde figuren van Studio 100 zoals mega-mindy, Bumba, K3, Kabouter Plop kunnen je kids ook heerlijk spelen.
Van een zweefmolen, botsauto’s, klimberg, glijbanen, bootjes, ballenbad tot aan K3 disco. Heel veel voor kids in verschillende leeftijden!
Vervelen zullen ze hier niet doen. Bij mooi weer is er ook nog een grote Maya de Bij speeltuin.
Plopsa ontdekken? klik dan op de roze button!
Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57
7751 SH Dalen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Weekend van de Wetenschap 2026
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!
Verhalenavond
Luister naar meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.
Indoor spelen bij Skik Assen
Deze indoorspeeltuin is een fijne plek voor gezellig dagje uit met hele gezin!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!