Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiepark Ermerstrand

Ermerstrand staat bekend om de mooie stranden, heerlijke zonneweiden en volledig Kidsproof!

In een natuur- en recreatiegebied aan de rand van Erm, een klein dorp bij Emmen, ligt Ermerstrand. Het park heeft een oppervlakte van 80 hectare waarvan ongeveer de helft water is. Alle faciliteiten zijn rond de recreatieplas gebouwd en overal is er dan ook overal uitzicht op het water. Op Ermerstrand is altijd iets te beleven, maar door de ruime opzet van het park is het ook de ideale plek om volledig tot rust te komen.

Voor de kids is er een binnenspeelparadijs DOL-FIJN en buitenspeeltuin ‘Pirates of Erm’. Ook op de stranden hoeven ze zich nooit te vervelen. Ermerstrand heeft een 70 meter lange Giga glijbaan. Veel plezier!

Tip! hier een kinderfeestje vieren, is dan ook een aanrader!

Recreatiepark Ermerstrand

Steenbakkersweg 3

7843 RM Erm

Prijs Op mooie dagen wordt er entree gevraagd bij de ingang van Ermerstrand.
Het toegangstarief is € 2,50 per persoon.
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark Ermerstrand

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Wandelen op het Plankenpad

Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!

Winterfestival Drentse Koe

De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Kerstvakantie in het Gevangenismuseum

Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

10x Gemakkelijke kersthapjes

Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >