Belevingspad vol kabouters!
Wandelen over kronkelpaadjes tussen de kabouters die wonen en werken in het rijk der kabouters!
Voor jonge gezinnen is dit genieten! Wandelen over kronkelpaadjes tussen de kabouters die hier wonen. Op de route tal van verhaaltjes, gedichtjes en feiten over de kabouters. Door het mooie bos ligt ook een skelterbaan en kan er kaboutergolf gespeeld worden. Er is een speeltuin met springkussen.
De kabouterhut heeft een binnen- en buitenterras voor een versnapering, lekker warme chocolademelk met een stukje appeltaart bijvoorbeeld. In de kabouterhut is ook een speelhoek. Tevens zijn er leuke kabouter souvenirs te koop. Voor de allerkleinsten is er een verschoningsruimte.
Ook beleven? Klik op de roze button voor meer informatie!
Rijk der Kabouters
Gieterstraat 20
9463 PX Eext
Openingstijden
Zie website!Prijs
7,50 p.p.Kinderen tot 12 maanden gratis.
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Indoor spelen bij Skik Assen
Deze indoorspeeltuin is een fijne plek voor gezellig dagje uit met hele gezin!
Kindercollege Veenhuizen
Kom naar het Kindercollege door Vivian den Hollander & Mattie Poels in het Gevangenismuseum
Verhalenavond
Luister naar meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!