
Openluchtbad Zwinderen
Een heerlijk groot bosbad met zonneweide en speeltoestellen! Het openluchtbad Zwinderen.
Er is een grote zonneweide met diverse speeltoestellen, pannaveldje en springkussen. Tijdens de zomer zijn er diverse activiteiten.
Zo organiseren ze vanaf juli voor de kinderen vanaf 8 jaar discozwemmen met DJ Ruben, stuivertje duiken voor de jeugd en het Zwinders kampioenschap Bommetje.
Daarnaast organiseren we van 1 t/m 5 juli de zwemvierdaagse, met woensdagmiddag gratis pannenkoeken. We sluiten de zwemvierdaagse af met een BBQ.
Genoeg te beleven voor kinderen, het hele seizoen door!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!