Stoer bij de Boer
Samen de boerderij ontdekken | Een boederij- uitje voor het hele gezin!
We gaan samen de boerderij ontdekken! Geniet van de speelschuur, de jonge dieren en van elkaar. Dit uitje is leuk voor ouder & kind of voor de hele familie.
Er zijn schapen, alpaca’s, pony’s en de Akkervarkens natuurlijk. Pony’s borstelen, heerlijk spelen in het stro en vergeet vooral niet om een kijkje te nemen bij de kraamstal.
Er ligt voer voor jullie klaar bij de traptrekkers zodat jullie kunnen voeren samen met de boerin! En wie durft een stukje te rijden op één van onze pony’s?
Neem eens een kijkje bij hun uitjes voor peuters, kleuters en voor oudere kids. Zij kunnen niet wachten om jullie te mogen ontvangen bij hun op de boerderij in het Drentse Valthermond.
Voor meer informatie of reserveren klik je op de roze website button.
Goed om te weten: Alleen te bezoeken met reservering vooraf.
Stoer bij de Boer
Noorderdiep 592
7876 EH Valthermond
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen
Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!