Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Gorgels (6+)

De Gorgels van Jochem Myer komt naar theater de Spiegel in Zwolle

De Gorgels van Jochem Myer komt naar De Spiegel.
De Gorgels is gebaseerd op het gelijknamige kinderboek van cabaretier Jochem Myjer en nu is dit fantasierijke en spannende avontuur te zien in het theater. Voor alle kinderen onder de 90 jaar (en natuurlijk ook voor iedere leeftijd erboven).

Midden in de nacht wordt Melle wakker. Er zit een vreemd wezentje op de rand van zijn bed. Het lijkt wel een bolletje wol, met armpjes en beentjes en twee harige, puntige oren. Als Melle het licht aandoet, is het wezentje verdwenen. Als hij er op school over vertelt, lacht iedereen hem uit. Zelfs papa, die bioloog is, zegt dat het onzin is, dat zulke wezentjes niet bestaan. Toch weet Melle zeker wat hij heeft gezien… Hij gaat met zijn superogen op onderzoek uit en beleeft de spannendste avonturen. Helemaal alleen; dat doet hij gewoon!

Tickets via de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater De Spiegel

Lijstjes voor Drenthe

Meer inspiratie

Kofferbakverkoop Assen

Gratis uitje! Kofferbak verkoop in Assen voor de leukste, unieke schatten!

Stoofperenfeest

De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!

De Proefkeuken en de WC van tijd 8+

Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders

Open dag Brandweer Rolde

Kom naar de Open dag van de Brandweer in Rolde.

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!

Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

Eropuit met je peuter & kleuter

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!