U!TdagendD Hoogeveen
Het culturele seizoen start op U!TdagenD Hoogeveen! Komen jullie ook?
Het culturele seizoen start op U!TdagenD Hoogeveen!
In 2023 organiseren de culturele instellingen op 1 en 2 september een nieuwe editie van U!TdagenD Hoogeveen. Met vrijdagavond een preview van het theaterseizoen in De Tamboer. En zaterdagmiddag een spetterend programma in de openlucht!
Programma U!TdagenD 2023
Het volledige U!TdagenD programma volgt in juni. Houd hun website in de gaten.
Geschiedenis Uitdagend Hoogeveen
Sinds 2009 organiseren Theater De Tamboer, Vereniging Vrienden van De Tamboer, Scala Centrum voor de Kunsten, Het Podium en Bibliotheek Hoogeveen / De Verhalenwerf jaarlijks samen een bruisende opening van het culturele seizoen. Dit wordt ieder jaar mogelijk gemaakt dankzij een bijdrage van de gemeente Hoogeveen. U!TdagenD is onderdeel van de Drentse Uitmaand.
U!TdagenD Hoogeveen is een bonte mix van straattheater, dans, muziek, cabaret en beeldende kunst. Professionals, semi-professionals en amateurs betreden de podia van de zalen in De Tamboer, maar ook rondom De Tamboer is er van alles te zien, doen en beleven. In de Beeldentuin en rondom het Museumlaantje presenteren Hoogeveense kunstenaars zich op de kunstmarkt. In de loop der jaren is U!TdagenD uitgegroeid tot toegankelijk, gratis festival met jaarlijks enkele duizenden bezoekers.
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!