Theehuis ’t Hunebed
Gezellig familie restaurant met speeltuin en heerlijk terras! Nabij de hunebedden.
Theehuis ‘t Hunebed ligt op een prachtige locatie in de Parel van Drenthe nabij de hei en de hunebedden. Het is een compleet resturant waar je voor een kop koffie, maar ook voor avondeten terrecht kan. De kids kunnen heerlijk spelen in de (natuur)speeltuin.
Kortom een fijne plek om te zijn met het hele gezin!
Nieuwsgierig? “t Hunebed organiseerd ook veel leuke activiteiten en hebben ook een midgetgolf baan!
Tip! Breng een bezoek aan de hunebedden die vlakbij zijn!
Theehuis 't Hunebed
Van Helomaweg 47
7973 JC Darp
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
35 tips voor het Hemelvaarts weekend. Wat gaan jullie doen?
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!