
Top Kinderfeestje!
Of je nou in de winter, lente, zomer of herfst jarig bent. Hier kan je altijd je kinderfeestje vieren!
In het Speelreservaat gaan ze er vanuit dat de kinderen zo lang en zoveel mogelijk willen spelen. Alle feestjes worden ontvangen door een echte Cowboy of Cowgirl.
Speciaal voor de jarige staat er een tafel klaar. De jarige wordt door de cowboy samen met de vriendjes en vriendinnetjes meegenomen naar de tipi waar de jarige wordt toegezongen.
De jarige mag een kadootje uitkiezen uit de enorme verjaardagskist en natuurlijk mag de jarige een onvergetelijk ritje op het paard maken!
Er is geen tijdslimiet voor de kinderfeestjes, de kinderen kunnen onbeperkt spelen. Keuzen uit diverse arrangementen!
Nieuwsgierig naar de inhoud van de feestjes? Klik op de roze website button!
Speelparadijs Cowboys & Indianen
Monierweg 2
7741 KT Coevorden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Vanaf € 10,50 p.p.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland