Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kerstwandeling Veenpark

Kom 2e kerstdag een kerstwandeling maken in het Veenpark.

Kerstwandeling
Op 2e Kerstdag kan er, tussen 10:00 en 15:00 uur, worden gestart en gewandeld tot 17:00 uur. De uitgezette route is een gezellige gang langs alle activiteiten. Een aantal huisjes is open waar bijvoorbeeld oliebollen worden gebakken, er is muziek in de kerk, natuurlijk ontbreekt de kerstman niet en is er aan leuke activiteiten voor de kinderen gedacht.

Daarnaast kunt u ook nog op eigen gelegenheid door het unieke hoogveengebied van 100 hectare struinen.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Veenpark

Berkenrode 4

7884 TR Barger-Compascuum

Mail direct

Mail direct naar Veenpark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Open dag Brandweer Rolde

Kom naar de Open dag van de Brandweer in Rolde.

De Proefkeuken en de WC van tijd 8+

Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders

Bloemencorso Frederiksoord

Een fleurig, vrolijk en gezellig evenement met schitterende corsowagens, juniorwagens en meer!

Open Monumentendag

Spannende kastelen, mooie molens, hoge stadstorens en meer; kies een kidsproof activiteit!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!

Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!

Eropuit met je peuter & kleuter

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!