Prikkelend uitje!
Zoo Bizar een Prikkelend uitje! Ontdekken jullie mee?
Met ons prikkelende uitje zitten zij in het midden van het bijzondere dorp Orvelte. Zien, voelen, ruiken je zintuigen staan op scherp!
Zoo Bizar is een mini-zoo, creatief opgezet op de deel van een oude Saksische boerderij in museumdorp Orvelte. Het is de kleinste Zoo van Nederland en misschien zelfs van Europa! Op orginele wijze zijn er verschillende kleine (exotische) diersoorten te bewonderen. Door de kleine opzet is het altijd mogelijk oog in oog te staan met de dieren die er leven. Veel dieren zijn gehuisvest in open verblijven. Er is altijd iemand van ons aanwezig die veel kan vertellen en demonstreren over de bijzondere dieren en hun bizarre leefgewoontes.
Kortom een prikkelend uitje voor het hele gezin! Maar natuurlijk ook voor een kinderfeestje, familiedag of groepsuitje.
Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip! Buitengewoon leuk te combineren met het klim-en klauterpad “het Houten pad van Theodoor”
ZOO Bizar
Dorpsstraat 2
9441 PH Orvelte
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Speelbos Lorken
Leuk speelbos naast het boomkroonpad! In bomen klauteren, hutten bouwen, met takken sjouwen.
Tof Belevingsbos!
Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!
(Natuur)Speeltuin Theehuis
Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in HavelteBlogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!
Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.