Kinderfeestje Speelpark
Vier jouw feestje in Speelpark Klein Zwitserland: beleef een dag vol avontuur met jouw vriendjes
Speelpark Klein Zwitserland: dé ideale plek voor een avontuurlijk kinderfeestje!
Speelpark Klein Zwitserland is met haar 15 hectare een van de grootste maar ook groenste speelparken in Nederland. Het park bevindt zich in een mooi bos met veel hoogte verschillen. Deze hoogte verschillen ontstonden in het begin van de vorige eeuw, toen er een kleigroeve was op de plaats waar Klein Zwitserland nu is. De natuur heeft er een avontuurlijk gebied van gemaakt!
Het speelpark ademt nostalgie, er staan verschillende speeltoestellen zoals traditionele schommels, wippen, draaimolens en een rollende ton. Glij van de langste glijbaan van Nederland en schommel hoog door de lucht op de hoogste schommel van Europa! Alle toestellen zijn gericht op actief vermaak.
Naast spelen op de traditionele speeltoestellen is er natuurlijk nog meer te doen! In ‘Piratenland’ beleef je je eigen piratenavontuur. Klim van toren naar toren, kruip door kanonsgaten. In het ‘Avonturenbos’ kan je hutten bouwen, of op het schip een ontdekkingsreis maken naar onbekende landen. Het lijkt wel of je door de grootste zandbak van Nederland vaart.
Je kunt met jouw vriendjes en vriendinnetje ook kiezen om te minigolfen (onder begeleiding van een volwassene). De ‘Adventure Golf Gold Rush’ minigolfbaan bestaat uit maar liefst 18 holes, helemaal aangekleed in de stijl van het Wilde Westen.
Tijdens de warme zomerdagen kun je je zwemkleding ook meenemen! Dan is ons buitenzwembad namelijk geopend. Het zwembad is 25 tot 45cm diep, dus kindvriendelijk. Heerlijk om tijdens de warme dagen in af te koelen tijdens jouw kinderfeestje.
Een kinderfeestje vier je bij ons al vanaf 6 kinderen. En van al die avonturen in het bos krijg je natuurlijk ontzettende trek! Daarom kan je een ervoor kiezen om een snack arrangement bij te boeken. Je krijgt dan heerlijk frisse limonade, een snack en onbeperkt friet op jouw verjaardagstafel na het spelen. Dit arrangement is gemakkelijk bij te boeken.
Speelpark Klein Zwitserland
Verlengde Trappistenweg 35
5932 ND Tegelen
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg
Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.
Toffe winteruitjes voor de hele familie
Overal lichtjes, knisperende vuurtjes, warme chocolademelk, ontroerende verhalen en samen genieten. De gezelligste tijd van het jaar! In de regio Eindhoven en Noord-Limburg worden er deze periode zoveel gezellige uitjes voor het hele gezin georganiseerd. Heel veel plezier.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.