
Storm Aquapark
Supergaaf waterpretpark net over de grens waar je kunt klimmen, klauteren, glijden en zonnen!
Vanaf juni 2024 is het Storm Aquapark net over de grens bij Roermond geopend! Dat betekent heerlijk spetteren en superveel fun op het water!
Het Aquapark bestaat uit verschillende watertrampolines, klim-, klauter- en glijmogelijkheden op verschillende niveaus en nog veel meer. Alles is met elkaar verbonden en het zorgt voor oneindig speelplezier voor jong en oud.
Spring in het water om af te koelen en door het zwemvest die je krijgt is het nog extra fijn zwemmen ook! Niet alleen voor een tof dagje uit, maar ook zeker voor familie- of kinderfeestjes is Storm Aquapark een top bestemming.
Naast het grote park is er een uitgebreid wit zandstrand, het hoogste cablepark, flyboarding, lodges, camping en een hele gave beachclub! Hiervoor heb je een apart dagstrand ticket nodig.
Meer informatie over het park en de diverse activiteiten is te vinden op de website, klik door via de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs

12x superleuke eierkoek traktaties
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
