Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Storm Aquapark

Supergaaf waterpretpark net over de grens waar je kunt klimmen, klauteren, glijden en zonnen!

Vanaf juni 2024 is het Storm Aquapark net over de grens bij Roermond geopend! Dat betekent heerlijk spetteren en superveel fun op het water!

Het Aquapark bestaat uit verschillende watertrampolines, klim-, klauter- en glijmogelijkheden op verschillende niveaus en nog veel meer. Alles is met elkaar verbonden en het zorgt voor oneindig speelplezier voor jong en oud.

Spring in het water om af te koelen en door het zwemvest die je krijgt is het nog extra fijn zwemmen ook! Niet alleen voor een tof dagje uit, maar ook zeker voor familie- of kinderfeestjes is Storm Aquapark een top bestemming.

Naast het grote park is er een uitgebreid wit zandstrand, het hoogste cablepark, flyboarding, lodges, camping en een hele gave beachclub! Hiervoor heb je wel een apart dagstrand ticket nodig.

Meer informatie over het park en de diverse activiteiten is te vinden op de website, klik door via de roze button.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief