Alpaca’s voeren!
Ga mee de wei in om Alpaca's te voeren bij de Alpacafarm in Vorstenbosch!
Heb je ook altijd al een Alpaca van dichtbij willen bewonderen? Nou, dan is dit je kans! Want bij de Alpacafarm in Vorstenbosch mag je de wei in met echte Alpaca’s. Je kunt ze aaien, voeren en aan de begeleider alles vragen wat je wilt weten over deze dieren!
Deze activiteit is heel geschikt voor diegene die quality time willen met de alpaca’s. De Alpaca begeleider geeft uitleg over de omgang met de dieren en beantwoordt al je vragen.
PS: Vergeet niet een toffe selfie te maken met de Alpaca!
Spelen
Voor de kids is er ook een toffe speelplek. Spelen in de zandbak, springen op de trampoline en duikelen op het rek. En er lopen vijf gezellige knuffelkatten rond op de boerderij. Ook kunnen de kids (tegen een kleine vergoeding) een leuke Alpaca Speurtocht doen waardoor ze nog meer te weten komen over dit gezellige dier.
Zelf geniet je van een heerlijk hapje of drankje in de Alpacabar. Wil je gegarandeerd zijn van een plekje?
Klik op de roze button en maak je reservering!
Alpacafarm Vorstenbosch
Leeghandseweg 10
5476 VD Vorstenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.
Tips voor Hemelvaartweekend
Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.