
Jump Party bij Jump XL
Supergaaf kinderfeestje in het megagrote trampolinepark Jump XL Eersel!
Op zoek naar een originele invulling waarmee je gegarandeerd een knalfeest beleefd? Wat dacht je van een Jump Party bij Jump XL! Een vette party waarbij je samen met je vrienden en vriendinnen een onvergetelijke dag beleeft! In de Jump XL Trampolineparken vind je behalve de Trampolines nog tal van andere attracties en zijn daarmee helemaal van nu: stoer, uitdagend en geschikt voor echte waaghalzen!
En kom je op woensdag tussen 16:00 – 19:00 of op vrijdag of zaterdag en tussen 16:00 tot 20:00 uur? Dan is het een Disco Jump Party!
Jump Party Snack
Jump XL Jumpsokken
Zakje Chips
Suikervrije Slimpie Limonade
Raketje
Gereserveerde Party tafel
Tot 30 minuten na je Jumpsessie
Jump Party Meal
Jump XL Jumpsokken
Friet met sausje
Warme snack naar keuze
Suikervrije Slimpie Limonade
Raketje
Gereserveerde Party tafel
Tot 60 minuten jumpsessie
Trampolinespringen was nog nooit zo vet! Wij zijn echt fan van Jump XL, een super coole plek om je kinderfeestje te vieren. Een mega indoor trampolinepark waar kinderen zich helemaal kunnen uitleven. Hóe gaaf dat we er ook eentje hebben in onze regio!
Klik op de roze button voor een uitgebreid overzicht van alle Jump XL-kinderfeestjes, extra’s en prijzen.
PS. Geen verjaardag te vieren binnenkort? Lekker jumpen is ook hartstikke leuk als gezinsuitje!
Jump Xl Eersel
Mortel 4
5521 TP Eersel
Openingstijden
Zie feesttijden op de website.Prijs
Zie prijzen op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!