Herperduin
In dit prachtige natuurgebied in de Maashorst is zoveel te beleven voor het hele gezin!
Het natuurgebied Herperduin is ongeveer 400 ha groot. In dit gebied vind je prachtige bossen, stuifzandrestanten en enkele plassen, namelijk het Klompven en het Groot Ganzenven.
Je kunt hier heerlijk wandelen over de zandduinen en in het bos, fietsen en ruiteren. Ook is er een leuk sportief parcours in de duinen. En wil je dit mooie gebied van bovenaf bekijken? Beklim dan de uitkijktoren. Het uitzicht is fantastisch!
Kinderen kunnen lekker klimmen en klauteren, spelen met water en zand in het speelbos Da’s Leuk aan de rand van Herperduin. Of wandel de route van Docus de Das avonturenpad.
Neem picknickspullen en zandspeelgoed maar lekker mee. Wedden dat jullie je hier een hele dag vermaken? En bij mooi weer willen de kinderen vast ook een duik nemen in de vennen.
Aan de rand van Herperduin naast het speelbos ligt het pannenkoekenrestaurant Pan & Zo. Superleuke plek om wat te gaan eten en drinken.
Klik voor info op de roze website button.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
29x kersttradities om met kinderen te doen
Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!
11x favoriete en feestelijke kersthapjes
Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!