Reuze Zeepbellen feest kist
Een kant-en-klaar feest in een kist!
Deze kist heeft alles dat je nodig hebt voor een bellenblaasfeest; per persoon een bellenblazer voor reuze-bellen, emmers met aangemaakte bellenblaas, teiltjes, een uitgebreide beschrijving met tips, spelletjes, suggesties voor opbouw van het feestje en een professionele bellenblaasmachine.
De kist is toegerust voor 8 -12 personen (kies de kist die bij jouw feestje past!) met genoeg bellenblaas voor een hele middag plezier! Het is uitermate geschikt voor kinderfeestjes of andere feestelijke gelegenheden.
In de kist vind je:
Bellenblazers Original (gemaakt van katoen, iedere blazer heeft een spanwijdte van ongeveer 60 centimeter. Dit is de perfecte blazer voor klein en groot en maakt prachtige bellen)
Bellenblazer 3 bellen-net
Serie van kleinere bellenblazers
Bellenblaas voor Reuze-bellen, kant en klaar
Bakjes om de bellenblaas in te doen
Litermaat om je daarbij te helpen
Lepel om de bellenblaas zachtjes te roeren voor gebruik
Beschrijving met tips voor een draaiboek en spelletjes
Een professionele bellenblaasmachine die zeeën van bellen maakt
Bij het bestellen kun je aangeven voor hoeveel mensen de kist bepakt mag zijn (8, 10 of 12 personen). Voor grotere feesten (langere duur, meer personen) is deze kist niet voldoende. Neem contact op voor de mogelijkheden.
De kist is op te halen en terug te brengen in Eindhoven. Je kunt samen met de kist nog een pakket huren om IN een reuze-zeepbel te staan. Check de website voor meer info!
Bubbels Without Borders
Torricellistraat 23
5621 AV Eindhoven
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving
Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!
De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg
Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!
Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!