Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escaperoom040 kinderfeestje

Escaperoom040 kinderfeest! Eén van de leukste feestjes van Eindhoven.

Ontdek de geheimen van The Mysterious Temple bij Escaperoom040. Jullie zijn avonturiers die de uitdagingen van deze oude tempel samen moeten oplossen. Een echt avontuur, waarbij jullie door diverse continenten moeten reizen om de gouden beker te vinden! Lukt het jullie om de geheimen van het oude Egypte te ontrafelen?

Of de hindernissen van de Maya’s te omzeilen? Een geweldig avontuur en een kinderfeestje om nooit te vergeten! Escaperoom040 bij je thuis? Ook dat kan! Met onze escape kist voor thuis halen jullie het avontuur in huis. Met maar liefst 8 verschillende spellen, elk verschillend van moeilijkheidsgraad Is er een uitdaging voor iedereen en kan je genieten van een aantal uren spelplezier.

Wil je je feestje combineren met wat te eten zoals bijvoorbeeld frietjes en een snack? Of lekker tosti’s? Ook dat kan in hun gezellige restaurant.

Enthousiast geworden? Klik op de roze button.

TIP; Ontvang jij de laatste tips in je mailbox? Schrijf je hier gratis in!

Escaperoom 040

Stationsplein 2

5611 AB Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Escaperoom 040

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief