Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lampjes Speurtocht

Kinderen kunnen opzoek met een speciale UV-zaklamp naar de aanwijzingen in het Philips Museum Eindhoven

Samen met hun ouders lopen kinderen door het museum met een lampje, opdrachtvel en tekenvel. Op verschillende plekken in het museum zijn er verborgen tekens verstopt die je alleen kunt zien met het lampje van de speurtocht. Kun jij het geheime teken vinden in de donkere ruimte? Weet jij wat er in de buik van de krokodil zit? Vind jij de geheime aanwijzing in de oude huiskamer? Na afloop krijg je een cadeautje uit de grabbelton.

Door het aanbieden van de Lampjes Speurtocht komen ook de kleinsten onder ons in aanraking met het Philips Museum. En het is bovendien fijn dat we als museum ook deze doelgroep een leuke activiteit kunnen bieden.

Algemene informatie
Kinderen van 4 tot 8 jaar
Kosten speurtocht €2,00
Let op: Deze prijs is exclusief toegang tot het Philips Museum.
Kinderen tot 6 jaar mogen gratis naar binnen.

Klik op de roze button voor meer info.

Philips Museum

Emmasingel 31

5611 AZ Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Philips Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief