Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ezelfarm Oisterwijk

Maak met de kinderen een leuke ezelwandeling, een onvergetelijk dagje uit!

Voor kinderen is het een onvergetelijk dagje uit. De hele dag zorgen voor en knuffelen met ‘hun’ ezel. Je zult je verbazen over de vriendelijkheid van het dier en zelfs over je kinderen. Juist door hun vriendje zijn ze in staat behoorlijke afstanden te lopen, ….. zonder enige verveling! Ezels zijn nieuwsgierige dieren, die van alles willen ontdekken en ze vinden het een feest om geknuffeld te worden.

Maak een heerlijke wandeling! Ontspan en geniet van de prachtige natuur. Er zijn verschillende routes waar je uit kunt kiezen, langs de mooiste plekjes van de Oisterwijkse bossen of het uitgestrekte natuurgebied de Kampina.

Is je kind moe van het lopen? De ezel draagt met alle plezier kleine kinderen en natuurlijk je bagage.

Het is ook mogelijk vooraf een picknickmand te reserveren.

Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.

TIP: Binnenkort jarig? Hier vind je vast inspiratie!

Ezelfarm Oisterwijk

Rosepdreef 17

5062 TB Oisterwijk

Prijs vanaf €25
Mail direct

Mail direct naar Ezelfarm Oisterwijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

HADO Eindhoven

Beleef HADO: virtueel trefbal vol actie en fun in Eindhoven
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

preHistorisch Dorp

Reis 10.000 jaar in één dag in het preHistorisch Dorp.

Gratis tips

Deze tips wil je heel graag ontvangen in je mailbox!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg

Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje? 
Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief