Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Wereldpaviljoen

Met het vliegtuig naar het kinderfeestje in het Wereldpaviljoen te Steyl

Wat ga je beleven? Een kinderfeest in het Wereldpaviljoen met je vriendjes en vriendinnen is heel bijzonder. Niet zomaar een feestje. Je stapt met jouw gasten in een echt vliegtuig om samen naar een ‘Andere Wereld’ te vliegen. Dan kom jij bij de douane en kunnen jullie Nicaragua en Ghana bezoeken.

Kinderen worden ontvangen in de casa in San Pedro (Nicaragua) of op het dorpsplein in Ghana. Daar wordt gezongen, de cadeautjes overhandigd en de feestcake versierd. Daarna gaat een groepje naar de burgemeester in San Pedro en een groepje naar cacao- plantage. In het schooltje krijgen de kinderen een leuke spoedcursus Spaans en sluiten dat af met een Nicaraguaans liedje. Na de school gaan ze naar Ghana waar chips worden uitgedeeld. In een bus maken de kinderen een heuse rit door Ghana en kunnen daarna een korte film over Ghana bekijken. Vervolgens zijn ze vrij te bewegen in Ghana en Nicaragua.

Ze kunnen luisteren naar de verhaaltjes bij de Baobabboom, kijken naar leuke filmpjes in het internetcafé en een bezoek brengen aan de medicijnman of een typisch Ghanees huisje. Probeer ook eens om met een mandje met bananen op je hoofd te lopen! In de ateliers van het Wereldpaviljoen kan volop worden geknutseld. Bovendien draait er een miniatuurkermis waarvan de attracties zijn gemaakt van afvalmaterialen. Het kinderfeestje wordt afgesloten met een bijzondere traditie uit Nicaragua: de Piñata.

Klik op de roze button voor meer info.

Het Wereldpaviljoen

Sint Michaëlstraat 6A

5935 BL Steyl

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Wereldpaviljoen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief