Kabouterpad
Loop het kabouterpad met papa en mama en vind alle kabouters.
Landgoed Bakel is een terrein van 35 ha. gelegen op de grens van Bakel richting Milheeze, dat altijd vrij besloten gebruikt werd door de verpleeghuizen van De Zorgboog. Door veranderingen staan de gebouwen nu deels leeg en is het landgoed tijdelijk beschikbaar voor alternatief gebruik.
Zo is ook voor de kleintjes het kabouterbos ontstaan. Heerlijk wandelen door de bossen en volg de pijltjes van alle kabouters.
Zo organiseren zij vaak enorm leuke activiteiten. Neem eens een kijkje op hun facebookpagina.
Misschien zie je Kabouter kwebbel ook wel in het bos.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x Lichtjeswandeling in Noord-Brabant voor kids
Loop samen met je gezin een lichtjeswandeling of bezoek een kaarsjesavond, lampionroute of kaars verlichten rondleidingen, zo kom je nog een goed in de winterse sfeer! Magisch uitje met kinderen tijdens de wintermaanden dat is een bezoek aan een lichtjes avond!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
11x favoriete en feestelijke kersthapjes
Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!