 
	Restaurant De Sluis
Lekker eten en drinken, bowlen en plezier maken doe je bij restaurant De Sluis in Weert
Moe en hongerig na het wandelen in natuurgebied De IJzeren Man? Bij De Sluis hebben ze een lekker kindermenu! Probeer eens Moby Dick (kibbeling met frites en appelmoes), Bert en Ernie (frites met een kroket of frinkandel), Tok-Tok (kipnuggets met frites en appelmoes) of Spaghetti Bolognese.
Bij het restaurant hoort ook een bowlingbaan. Je kunt heel makkelijk bowlen combineren met een hapje en een drankje! Bekijk hiervoor de arrangementen via de roze button.
Op zoek naar leuke activiteiten in de buurt? Neem een kijkje in de uitagenda!
Partycentrum / Restaurant De Sluis
Industriekade 58
6006 SJ Weert
Openingstijden
Maandag vanaf 11.30Dinsdag t/m zondag vanaf 10.00
															
									
									
										Mail direct									
								
								
								
																
								
									
									
										Telefoonnummer									
								
														
					Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. 
	11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren. 
	Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je! 
	 
	 
	