
Kasteeldomein Haageind
Ga terug in de tijd met een bezoek aan oude kastelen op kasteeldomein Haageind in Deurne
Op kasteeldomein Haageind vind je oude tuinen en eeuwen oude monumenten. Het Groot Kasteel werd al voor 1397 gebouwd en kan je nu aan de buitenkant bekijken. Als je verder wandelt kom je langs het Dinghuis waar vroeger vonnissen werden uitgesproken. De gevangenis zat in de kelder van het kasteel!
Ook het Klein Kasteel, de watermolen en kasteelboerderij zijn van buiten te bekijken. Probeer je maar eens voor te stellen hoe het leven er eeuwen geleden uit zou hebben gezien.
Meer informatie vind je via de roze button.
Binnenkort een verjaardag vieren? Bekijk dan de tips voor de leukste kinderfeestjes!
Kasteeldomein Haageind
Haageind 37
5751 BB Deurne
Openingstijden
De monumenten zijn van de buitenzijde te bezichtigen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.