Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Stoerderij

Een boerderij met hele stoere waterbuffels! Melk wordt hier Stoere Yoghurt en Stoer IJs!

De Stoerderij is een boerderij met waterbuffels. Momenteel zijn er 61 waterbuffels die het hele jaar lekker buiten lopen in verschillende weilanden in Son en Breugel. Hier worden de buffels gemolken en gehouden voor het vlees. 

Uiteraard kun je de producten kopen bij allerlei verkooppunten of in de webshop. Maar wat ook super leuk is, dat je kunt worden rondgeleid op de boerderij. Een excursie duurt 2 a 3 uur, afhankelijk van het tempo. Laarzen zijn handig! 

De vergoeding bedraagt €12,50 p.p. (mét proeverij) en €10,00 p.p. (zonder proeverij). Wij raden de rondleiding mét proeverij aan! Klik op de roze button voor meer info en verkooppunten. 

Ook leuk: Tour de Stoer, gratis rondleiding (wel even opgeven via de site).

Tip: Voor alle eropuit tips in de natuur, lekker buiten zijn, raden wij je aan om eens rond te kijken in ons handige overzicht! 

De Stoerderij

Van Den Elsenstraat 56

5694 NH Breugel

Mail direct

Mail direct naar De Stoerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief