Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin VOJ

Gezellige speeltuin in de wijk De Barrier!

Zwieren, schommelen, op een fietsje of skelter, met zand spelen; je kunt je de hele dag vermaken in deze grote, maar gezellige speeltuin in De Barrier. Je vindt deze speeltuin vlakbij de eendenvijver.

Leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen 50 cent voor een bezoekje. In de speeltuin worden ook regelmatig activiteiten georganiseerd. Er zijn picknicktafels om lekker aan te zitten en op een warme dag is er voldoende schaduw. Je kunt hier ook een kinderfeestje organiseren.

Geopend tot 17.00, behalve op zondag. Maandag, dinsdag en donderdag na schooltijd vanaf 15.00 uur. Op woensdag, vrijdag en zaterdag iets vroeger vanaf 13.00. 

Klik op de roze button, zo kom je op de website. 

Tip: Alle leuke speeltuinen in Eindhoven en omgeving hebben wij voor jou in een lijst gezet. Neem snel een kijkje! 

Speeltuin VOJ

Keldermansstraat 43a

5622 PG Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Speeltuin VOJ

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief