Brasserie Gezellig
Brabantse gezelligheid in deze brasserie met speeltuin en midgetgolfbaan!
Superleuk en kindvriendelijk restaurant vlakbij Eindhoven. Er is een speeltuin, een midgetgolfbaan en een heerlijk terras! Terwijl je ouders genieten van een hapje en een drankje, kunnen zij jou zien spelen in de speeltuin. Gierend van de kabelbaan, de glijbaan, op de schommels of op het springkussen. Super toffe locatie!
De bediening is goed, er is voldoende parkeergelegenheid, maar met de fiets komen is zeker een aanrader, want de omgeving is prachtig. Genieten mét kids hier in Leende! Ben je al iets ouder? Loop eerst een rondje midgetgolf en ga daarna lekker lunchen met je ouders.
Er zijn ook mogelijkheden om je kinderfeestje hier te vieren, vraag naar de mogelijkheden! Dat gaat via de roze button.
Tip: wij hebben een heleboel kindvriendelijke locaties voor je verzameld. Check het overzicht!
Brasserie Gezellig
Langstraat 8
5595 AA Leende
Openingstijden
Dinsdag gesloten.Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag geopend vanaf 11.30 uur.
Zondag geopend vanaf 10.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.
Zelf maken: griezelig enge knutsels voor Halloween
Halloween komt eraan... Nog even en dan mag je door de donkere straten aanbellen bij huizen in de buurt. Trick or treat?! Griezelen of iets lekkers? Misschien komen ze ook bij jou aan de deur. Hoogste tijd om je huis griezelklaar te maken.