’t Oude Wandelpark
Na een heerlijke wandeling in de bossen tot rust komen en lekker spelen bij 't Oude Wandelpark!
Na een wandeling in de bossen van Aalst/Waalre kun je heerlijk tot rust komen bij ’t Oude Wandelpark in Valkenswaard.
Heerlijke gerechten voor lunch of diner. Maar ook voor een kop koffie of chocomelk ben je welkom.
Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Aan de kinderen is ook gedacht, als ze nog energie over hebben na een lange wandeling in de bossen, hebben ze een klein speeltuintje waar ze nog kunnen spelen. En met slecht weer kunnen ze ook binnen spelen.
Het terras is heerlijk om te zitten. Met minder weer zit je daar ook droog en warm.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Op zoek naar clubjes in Eindhoven en omgeving? Neem eens een kijkje in ons overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?