HC Eindhoven
Prachtige vereniging met bijna 1200 leden!
In september 2017 bestaat deze hockeyclub alweer 100 jaar! Hier streven ze naar een goede combinatie van prestatie hockey en recreatie hockey. Oftewel; ook de breedte hockeyers krijgen hier evenredig veel aandacht. En dat is een goede zaak, want stel dat je niet de beste bent, maar het wel super leuk vindt, zit je bij deze club ook goed.
Vanaf je 6e jaar kun je al gaan hockeyen en vanaf je 5e jaar kun je je opgeven. Op de website van deze hockeyclub kun je alles vinden aan informatie, over de contributie, lid worden en meer. Klik op de roze button, zo kom je direct op de website terecht.
Tip: Wist je dat we niet alleen alle sportclubs verzameld hebben, maar bijvoorbeeld ook heel veel inspirerende locaties hebben voor een leuk dagje uit in Eindhoven? Kijk in het overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.