Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyclub HOD

Bij HOD kun je op verschillende niveaus hockeyen, van hoog tot laag!

HOD bestaat al hartstikke lang en heeft ongeveer 1100 enthousiaste leden. Vanaf 6 jaar kun je echt lid worden, maar vanaf 4 jaar kun je al aan de gang met stick en bal (Funkey). De club heeft 3 semi-water kunstgrasvelden en 1 full-water kunstgrasveld.

Met hockey kun je beginnen als je 4 bent. Speciaal voor de allerkleinsten is er Funkey. Fun in goed leren bewegen staat centraal. Vanaf 6-7 jaar zijn er de Benjamins. Ook hier leer je op speelse wijze hockeyen. Je traint 1 keer per week en speelt geen competitie. Vanaf 8 jaar mag je deelnemen aan competitiewedstrijden. 

Je mag eerst proeflid worden, je traint dan 3 keer mee, voordat je besluit om eventueel lid te worden. 

Voor al deze informatie verwijzen wij je graag naar de website van deze gezellige hockeyvereniging in Valkenswaard. 

HOD

Pastoor Heerkensdreef 18

5552 BG Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar HOD

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief