
Kinderboerderij
Kinderboerderij De Hazewinkel in Veldhoven!
Kinderboerderij De Hazewinkel ligt aan de rand van de wijk ’t Look.
De kinderboerderij heeft zo veel leuke en lieve dieren zoals herten, schapen, geiten, konijnen en de varkens die vast heerlijk in de modder aan het rollen zijn.
Er is ook een ‘nectarkroeg’ voor insecten, een bijenhotel en een vlinderkast.
Je kijkt je ogen uit!
Er is ook een speelterrein waar je heerlijk kunt spelen. En de entree is gratis.
Voor de actuele openingstijden klik op de roze button!
Tip: Wij hebben nog meer leuke kinderboerderijen en dierenparke voor je gevonden en een heel handig overzicht voor je gemaakt!
Kinderboerderij De Hzaewinkel
De Twijnder 40
5506 AP Veldhoven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs

Hele leuke festivals met kids in Eindhoven en omgeving.
Er zijn een heleboel festivals waar je met je kinderen gezellig naar toe kunt gaan. Waar jullie je vermaken maar ook veel leuke activiteiten zijn voor de kids. Met lekker weer, samen met je gezin ontspannen. Een dagje familiepret voor het hele gezin. Hier een heel handig lijstje met kindvriendelijke festivals waar de kinderen nog lang niet naar huis willen.
Vaderdagtips om zelf te maken!
Vaderdag komt eraan. Dé dag om alle papa’s eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens naar deze toppers uit onze DIY-categorie.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!