Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Strabrechtse Heide

Je bent van harte welkom op een van de mooiste plekjes van Heeze en omgeving!

Wat voor weer of jaargetijde het ook is, het is goed toeven bij dit fijne, unieke plekje. Of je nu een heerlijk dagje in de natuur hebt of gewoon lekker iets eten en drinken, dit is the place! Producten worden afgenomen bij lokale ondernemers en doordeweeks werken er cliënten van de Kempenhaeghe druk mee! Mooi toch?

Dit heidecafé heeft lekkere gerechten op de kaart van tosti’s tot pannenkoeken, soepen, broodjes en allerlei borrelhapjes. Neem er een heerlijk speciaal biertje bij of een gezonde smoothie. 

Wist je dat De Strabrechtse Heide een “Natuurpoort” is? Dit betekent dat dit hét startpunt is om de natuur te ontdekken, te ontspannen of lekker buiten te zijn. Je treft een 4 meter hoge sleutel aan als herkenningspunt. Je vindt hier ook informatie over routes en zo. 

Klik op de roze button om op de website te komen. 

Tip: vanuit hier kun je het Kabouterpad lopen. Je krijgt hier een plunjezak en wandelen maar! 

Heidecafé de Strabrechtse Heide

De Plaetse 71a

5591 TW Heeze

Mail direct

Mail direct naar Heidecafé de Strabrechtse Heide

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ijsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief