
Boerderij ’t Geveltje
Een super kinderfeestje of dagje uit op deze activiteitenboerderij!
Zou je soms wel eens boer willen worden? Bij ’t Geveltje leer je in twee uurtjes hoe je een boerenknecht wordt. Dat is in ieder een goed begin om te kijken of je het echt leuk vindt! En dat kun je samen met je vriendjes doen tijdens je partijtje. Je gaat een levende paling vangen, de koeien eten geven, met de tractor rijden en de koeien uit de wei halen.
Uiteraard leer je ook waar de melk vandaan komt. Je krijgt cake, chips en ranja en kost € 120 per groep van 10 kids en 2/3 volwassenen. Als je liever iets creatiefs doet kun je een workshop mandjes en kransen vlechten doen of met papier maché een koe maken, beplakken en pimpen. Alle activiteiten kun je ook met je familie doen! Cool dagje uit toch?
De boer verkoopt ook gerookte paling uit eigen rokerij. Wil je meer weten over deze leuke boerderij waar ze van alles kunnen organiseren? Klik dan op de roze button.
Tip: Voor kinderfeestjes in de regio Eindhoven kun je terecht in ons uitgebreide overzicht.
Activiteitenboerderij 't Geveltje
Dommelseweg 6
5581 VB Waalre
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
