Natlab
De leukste kinderfilms, workshops en meer het hele jaar door!
Het Natlab is het voormalig Philips Natuurkundig Laboratorium. Nu is het een filmtheater, waar ze het hele jaar door de leukste (kinder) films draaien. Je kunt er trouwens ook heel lekker eten.
Elke maand organiseren ze De Filmfabriek, waarbij je zelf een film kunt maken.
Vind je het ook leuk om nieuwe dingen te ontdekken? Neem een eens kijkje op hun website. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: Wij hebben ook een super leuk overzicht gemaakt van heerlijke restaurantjes in om Eindhoven.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Traktatietip! Kijk uit voor (koek)spinnen!
De dochter van blogster Elke was jarig en natuurlijk moest er een coole traktatie komen! Met deze eetbare spinnen heeft ze flink de blitz gemaakt in de klas!
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!
Kidsproof Kletspraat Schooleditie
Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!