
E3 Strand
100% genieten van zon, water, strand en relaxen!
Een strand met wit zand, grasweiden om op te liggen, alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heerlijk dagje van de zon genieten. Iedereen vindt hier een ideaal plekje op het ruime terrein. Het ondiepe water is super fijn voor de allerkleinsten, de wat grotere waterratten kunnen een duik in het diepe nemen.
Een dagkaart voor het Strandpark kost € 5,00 vanaf 3 jaar. Parkeren is GRATIS. Een strandbedje huur je voor € 10,00 per dag. Als je van plan bent vaker te gaan, is een abonnement waarschijnlijk een goeie optie.
Bij het restaurant zijn tevens subs en ligbedden te huur voor het echte strandgevoel.
Via de roze button kom je op de website.
Voor buiten zwemmen en lekkere strandjes voor de zomer, kun je kijkje nemen in ons overzicht.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.