Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Rode Haktol

Een pannenkoekenhuis midden tussen de weilanden en boerderijen!

Afgelegen, maar als je de Brabantse Kempen kent, toch centraal. Dit pannenkoekenhuis ligt vlakbij het prachtige natuurgebied De Kampina. Een heerlijke afsluiter na een dag fietsen of een stevige wandeling. Vroeger was dit een koeienstal, maar is later verbouwd tot pannenkoekenhuis. 

Je vindt hier een kinderboerderij waar je dieren kunt bekijken. Ook zijn er trampolines (yes!) en een speeltoestel met glijbaan en schommel. Binnen is een lego- en videohoek. Nieuw: een springkussen met glijbaan! 

Op de menukaart staan ongeveer 240 soorten pannenkoeken en voor kids zijn er speciale kinderpannenkoeken met een leuke verrassing! 

Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren! Vanaf 5 kids en de jarige krijgt een verrassing. Ranja is gratis en onbeperkt. Zelf je pannenkoek versieren, hoe leuk! € 6,50 per kind. 

Klik door naar de website voor informatie. Dit doe je via de roze button. 

Tip: voor alle lekkere pannenkoeken, ijsjes en frietjes weten wij waar je moet zijn!

De Rode Haktol

Nieuwedijk 37

5688 LK Oirschot

Openingstijden Voor actuele openingstijden check je de website.
Mail direct

Mail direct naar De Rode Haktol

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kasteeltuinen Arcen in warme herfsttinten

Een magisch najaar vol licht en kleur
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Nachtklimmen in Venlo

Ontdek Fun Forest Venlo tijdens een spannend klimavontuur na zonsondergang!

Herfstvakantie in het preHistorisch Dorp

Zin in een dagje uit waarbij je kinderen niet achter een scherm zitten, maar zélf op ontdekking gaan?

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Unieke musea in de regio Eindhoven en Noord-Limburg voor kinderen

Bekijk de geschiedenis, beleef avonturen, maak je eigen kunst, bewonder legervoertuigen, loop een lampjes speurtocht, stap binnen in een wonderlijke droom...

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief