Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Etenswaard

All you can eat uit de wereldkeuken in Valkenswaard!

Genieten van gerechten uit de hele wereld terwijl koks het live voor je klaar maken? Dat is het live cooking concept van wereldrestaurant Etenswaard! Van Europa tot Azië: er is voor ieder wat wils! 

De sfeer is hier gezellig en ongedwongen en behalve dinsdag kun je hier iedere dag terecht voor een gastvrij en eenvoudig concept. All you can eat, we love it! Voor kids is er een speelruimte en ook in het menu (en de prijs!) is er rekening gehouden met je kleintje. Er worden pizza’s, frietjes en diverse snacks geserveerd en ook het grand dessert buffet is helemaal kidsproof!

De prijs? Op doordeweekse dagen iets goedkoper dan in het weekend en voor kids van 3 tot en met 12 jaar betaal je € 2 per levensjaar. Dat vinden wij nou nog eens goed geregeld!

Klik op de roze button om naar de site te gaan. Je kunt hier direct online reserveren.

Tip: Voor alle kidsproof restaurants in Valkenswaard hebben wij een fraai overzicht voor je! 

Restaurant Etenswaard

Frans van Beststraat 17

5554 CZ Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar Restaurant Etenswaard

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief