
KlimklUP Neoliet-Zuid
Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Word lid van de KlimklUP!
Bij Neoliet vinden ze kids en jeugd leuk en belangrijk, vandaar dat ze in al hun vestigingen hun eigen KlimklUP hebben opgericht. Dit is er voor kinderen van 8 t/m 12 jaar. Er wordt dagelijks getraind en je kunt zelf aangeven in welke groep je het iiefst zou willen trainen. Je mag ook meerdere keren per week trainen. Er is zelfs een fanatiek wedstrijdteam!
De jongere leden hebben een eigen Klimpaspoort waarin de vorderingen door de trainer worden bijgehouden. Je hebt als lid ook allerlei voordelen; je kunt bijvoorbeeld meedoen met leuke activiteiten, outdoor klimmen en deelnemen aan wedstrijden.
Lijkt je dit cool? Ga gewoon een keertje langs voor een proefles. Iedere eerste training van de maand is een proefles. Check de site voor meer info en als je wilt inschrijven voor een proefles.
Neoliet heeft 2 vestigingen
Neoliet-Zuid: Theo Koomenlaan 3 Eindhoven
Neoliet-Noord: Vijfkamplaan 14 Eindhoven
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Ook supergaaf is boulderen kidstraining. Kijk zelf maar!
Klimcentrum Neoliet Eindhoven-Zuid
Theo Koomenlaan 3
5644 HZ Eindhoven
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.