Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Outdoor Activiteiten

Georganiseerde buitenactiviteiten op een steenworp afstand van Eindhoven!

Het outdoorterrein van Outdoor Eindhoven is gelegen aan de rand van Eindhoven bij Geldrop. Als je hier een feestje reserveert, krijg je tegelijk met de bevestiging een routebeschrijving. Het zit op 5 fietskilometers van Stratumseind.

Denk hierbij aan paintball, indianenfeest, lasergamen of schatzoeken. 

Bij het indianenfeest mag je je verkleden met de spulletjes uit de verkleedkist. Tussen de tipi tenten voel je helemaal de sfeer van het wilde westen en speel en eet je lekker buiten. Je doet een speurtocht, eet indianensoep en roostert zelf je broodje boven het indianenvuur. Gaaf! Minimaal 10 kids, € 15,00 p.p.

Vanaf 8 jaar kun je lasergamen op een apart veld met opblaasbare bunkers! Er zijn 2 rondes van 15 minuten en je hebt een onbeperkt aantal kogels en levens! Kost € 13,95 p.p.

Of zoek de schat van boer Frans! Al zoekende vind je wat te eten en te drinken en een versnapering voor onderweg. Ook speur je naar gereedschap om dichterbij de schat te kunnen komen. De schat mag mee naar huis na afloop! Vanaf 5 jaar en € 8,95 p.p.

Voor alle outdoor activiteiten klik je op de roze button, er is nog meer!

Tip: wil je graag je feestje buiten vieren, wij hebben het overzicht van alle actieve feestjes in de natuur!

Outdoor Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Outdoor Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Klimrijk Brabant Kinderfeestje

Klimrijk kinderfeest.

Hollywood Entertainment Center Eindhoven | Kinderfeestjes

Glow in the dark kinderfeestjes zijn super vet en spannend!

Eindhoven Zoo kinderfeestje

Ontdek met je kinderfeestje een eigen kijk op het dierenrijk

Kinderfeestje Speelpark

Vier jouw feestje in Speelpark Klein Zwitserland: beleef een dag vol avontuur met jouw vriendjes

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief