IJssalon Firenze
Ambachtelijk Italiaans ijs in vele overheerlijke smaken!
Firenze, opgericht in 1934, is de oudste ijssalon van Eindhoven. De passie voor ijs zit deze Italiaanse familie in de genen. Meerdere malen per dag bereiden zij het ijs op ambachtelijke wijze en zijn ze steeds bezig om nieuwe smaken te ontwikkelen.
Hier staat kwaliteit voorop en daarom werkt Firenze alleen met hoogwaardige ingrediënten voor hun producten. Hazelnoten worden zelf gemalen en citroenen worden zelf geperst. Vruchtenijs smaakt zoals het bedoeld is: naar vers fruit.
En weet je wat ook heel leuk is? Je kunt hier een echte ijskar huren. Een hele mooie, met een luifeltje en zilveren schalen. Dus ben je van plan om binnenkort je verjaardag groots aan te pakken of wil je je hele klas trakteren op een ijsje, kijk dan eens op de site voor info en prijzen. Je kunt hiervoor klikken op de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Pannenkoekenhuis Pluk
Ga smullen en smikkelen bij Pannenkoekenhuis Pluk in Beek en Donk, Noord-Limburg!
Pannenkoekenhuis De Bosrand
Bij De Bosrand, Noord-Limburg kun je niet alleen lekkere pannenkoeken eten maar ook midgetgolfen!
Pannenkoekenhuis Patershof
Bij Pannenkoekenhuis Patershof in Noord-Limburg kun je superleuk spelen en je eigen pannenkoek versieren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven
Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!