Zwemles in het Ir. Ottenbad
Ben je 4 jaar of ouder? Yes! Dan mag je op zwemles! Leren zwemmen is super leuk!
Het Ottenbad is een gezellig familiebad. Met een recreatiebad, 25-meterbad, instructiebad, therapiebad en buitenbad met glijbaan, kan jong en oud hier een frisse duik nemen. Elke dag van de week.
Je kunt hier ook terecht voor een grote variatie aan zwem- en bewegingslessen en allerlei leuke activiteiten zoals baantjes zwemmen en het Waterfestijn op woensdagmiddag. Kom je een plons wagen?
Je kunt tijdens de baby- en peuterlessen heerlijk ontspannen met je kleintje. Kids vanaf 4 jaar kunnen hier verschillende zwemdiploma’s behalen.
Check de site voor uitgebreide info over zwemlessen, tijden en tarieven.
Je kunt op veel plekken in de omgeving je zwemdiploma(‘s) behalen. Wij hebben een overzicht voor je van alle zwemlessen!
Ottenbad
Vijfkamplaan 12
5624 EB Eindhoven
Openingstijden
Check de site voor een overzicht van de lestijden.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!