Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Laser Quest Eindhoven

In een donker doolhof je vriendjes zoeken! Hoe spannend is dat.

Bij Laser Quest Eindhoven kun je een heel stoer kinderfeestje geven.
Je krijgt een speciaal pak aan, een lasergun mee en ga op zoek naar de vijand in een futuristische arena vol geluid-, licht- en rookeffecten. 

Kinderfeestjes kunnen dagelijks tussen 13:00 en 20:00 uur.
Leeftijd is van 8 t/m 12 jaar.
Min./max. aantal kinderen per spel is 4 t/m 20.

Voor meer infortmatie klik op de roze button .

Tip: Op deze website van Kidsproof vind je nog veel meer leuke verjaardagsfeestjes in en om Eindhoven!

Laser Quest Eindhoven

Oude Stadsgracht 15

5611 DD Eindhoven

Prijs Vanaf € 13,50 per kind.
Mail direct

Mail direct naar Laser Quest Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief