Zwemles bij Toucan Sport
Zwemles in het van der Valk Hotel aan de Aalsterweg!
Het van der Valk Toucan Sport & Wellness Center beschikt over een binnenzwembad met heerlijk warm water van 31 C. De constante hoge watertemperatuur maakt een bezoek aan het zwembad zeer aangenaam voor allerlei doelgroepen.
Zo kun je samen met je baby of peuter genieten van het warme water, zowel in vrije vorm als in lesvorm. Daarnaast heeft de zwemschool een zeer goede naam in de wijde omgeving. Kinderen vanaf 4 jaar kunnen terecht om in kleine groepen diverse zwemdiploma’s te behalen.
Inschrijven kan aan de balie van het sportcenter. De wachtlijst bedraagt 3 tot 6 maanden, dus het is raadzaam je tijdig in te schrijven.
Voor zwemtijden en overige informatie kun je op de roze button klikken. Je komt dan op de site.
Ben je benieuwd waar je nog meer terecht kunt voor zwemles met je kleintje, of ben je geïnteresseerd in andere sporten, kijk dan eens in onze categorie clubjes.
Toucan Sport & Wellness Center
Aalsterweg 322
5644 RL Eindhoven
Openingstijden
Kijk voor actuele zwemlestijden op de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!