Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

A.S.V. d’Ekker

Spelen in de natuur, wroeten in het zand en spetteren met water midden in een woonwijk!

Midden in de Veldhovense wijk d’Ekker is een speeltuin met veel verschillende ondergronden zoals gras, grind en zand met daarop diverse speeltoestellen. Leuke speeltuin met veel groen.

Door de struiken, grote stenen en boomstammen lijkt het net alsof je je middenin de natuur begeeft. Ieder kind laat zijn of haar fantasie de vrije loop. Kom zelf ontdekken en leef je uit!

Er is van alles te doen. Dus neem je vriendjes en vriendinnetjes mee en ga het allemaal beleven!
Je mag hier zelfs eten en drinken meenemen. Ideaal.

Wist je dat je bij A.S.V. d’Ekker ook je partijtje kunt vieren als je jarig bent? Kijk op de site via de roze button om meer te weten te komen!

Ook vind je deze en andere partijtjes in onze rubriek kinderfeestjes!

A.S.V. d'Ekker

Klaverplein

5503 Veldhoven

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de site.
Bij slecht weer kan de oppas besluiten de speeltuin te sluiten of niet te openen.
Prijs € 0,60
Mail direct

Mail direct naar A.S.V. d'Ekker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief